• Szukamy nauczycielki do pracy w naszym przedszkolu

     • Przyjmiemy do pracy  nauczycielkę wychowania przedszkolnego

       z kwalifikacjami do nauczania języka angielskiego w przedszkolu,  lub dwie nauczycielki:

      1. w wymiarze 4 godzin tygodniowo – kwalifikacje do nauczania języka angielskiego w przedszkolu,
      2.  w pełnym wymiarze godzin – kwalifikacje do wychowania przedszkolnego

      Prosimy kontaktować się telefonicznie: 728 519 508

     • BRAK WPŁAT ZA I PÓŁROCZE NA RADĘ RODZICÓW I MUZYCZNE INSPIRACJE

     • Przypominamy rodzicom, że w styczniu kończy się pierwsze półrocze , prosimy więc o sprawdzenie czy dokonaliście Państwo wpłaty za I półrocze lub całości za Muzyczne Inspiracje - półroczna opłata to 65 zł. oraz Rady Rodziców - półroczna opłata to 70 zł.

      Nauczycielki w grupach mają listy z wpłatami. Jesli okaże się, że Państwo dokonali wpłaty a my nie odnotowaliśmy tego , prosimy o przesłanie mailem dowodu wpłaty, gdyż mamy trzy wpłaty nie przyporządkowane do nikogo - moze to akurat Wasze wpłaty. Prosze kontaktować się z nauczycielkami telefonicznie.

       

      Od lutego zaczyna się drugie półrocze - kto płacił w ratach proszę pamietać o drugiej racie.

     • Wybieranie numerów wewnętrznych

     • Prosimy Rodziców, aby dzwoniąc do przedszkola wybierali numer podstawowy :

      71 798 68 02

      i dopiero po usłyszeniu komunikatu powitalnego wybierali numer wewnętrzny:

      grupa 1 - 201

      grupa 2- 202

      grupa 3 - 203

      grupa 4 - 204

      dyrektor - 101

      referentka - 113

      intendentka - 114

     • Przerwa wakacyjna w 2021 roku

     • Informujemy, że przerwa wakacyjna w naszym przedszkolu planowana jest na lipiec 2021 r.  Prosimy o takie planowanie urlopów, aby zapewnić w tym miesiącu opiekę dzieciom.

       

      SYSTEM OPIEKI WAKACYJNEJ W PRZEDSZKOLACH PUBLICZNYCH PROWADZONYCH PRZEZ MIASTO – HARMONOGRAM PRZYGOTOWAŃ

      1.        Ujednolicenie procedury w zakresie systemu opieki wakacyjnej w szczególnie uzasadnionych przypadkach przewiduje następujące terminy:

      - wydawanie rodzicom (za potwierdzeniem) deklaracji korzystania z przedszkola w okresie wakacyjnym, z wyznaczonym terminem złożenia wypełnionej deklaracji (14.05);

      - złożenie podania przez rodzica wraz z uzasadnieniem o konieczności korzystania z innego przedszkola  (31.05);

      - zebranie deklaracji i podań od rodziców (31.05) z określeniem pełnych tygodni korzystania z placówki;- analiza wykorzystania miejsc w placówce w okresie wakacyjnym (do 15 czerwca);

      - rozpatrywanie złożonych przez rodziców podań oraz analiza uzasadnień (do 15 czerwca), decyduje dyrektor z uwagi na znajomość środowiska rodzinnego dziecka (nie zawsze będzie to najbliższa placówka);

      – wskazywanie rodzicom, w szczególnie uzasadnionych przypadkach, innego przedszkola, z którego może skorzystać dziecko (do 15 czerwca);

      - wskazywanie przedszkoli w obrębie placówek podległych pod danego koordynatora, a w przypadku braku miejsc w tym rejonie – w granicach  miasta (ścisła współpraca dyrektorów placówek w obrębie grupy koordynatorów).

      Na wniosek rodziców, którzy w szczególnie uzasadnionych przypadkach nie mogą zapewnić dziecku opieki w terminie zamknięcia przedszkola macierzystego, dyrektor będzie kontaktował się z koordynatorem zespołu przedszkoli z rejonu w celu ustalenia, które przedszkole będzie w tym czasie otwarte i dysponuje wolnymi miejscami oraz bezpośrednio będzie kontaktował się z dyrektorem wskazanej placówki (nie zawsze będzie to najbliższa placówka).

      Oczywiście należy mieć również na uwadze, iż w chwili obecnej do końca nie wiemy jak będzie wyglądać sytuacja epidemiczna w kraju w tym okresie oraz czy nie zostaną wprowadzone przez rząd inne rozwiązania.

     • Świąteczna zbiórka

     • Bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom i Dzieciom za włączenie się

      w akcję charytatywną i okazane wsparcie Dzieciom z Wrocławskiego Centrum

      Opieki i Wychowania :)

     • Niespodzianka z Rady Osiedla Grabiszyn-Grabiszynek

     • Kolejna już w tym roku niespodzianka od Rady Osiedla Grabiszyn-Grabiszynek. Tym razem otrzymaliśmy dwie przenośne lampy UV-c, które pomogą nam w dezynfekcji  wszystkich pomieszczeń przedszkolnych.

      Bardzo dziekujemy Radzie Osiedla za tak wartościowe wsparcie w tworzeniu bezpiecznych warunków pobytu dzieci i pracowników w przedszkolu.

     • WAŻNE, WAŻNE, WAŻNE

     • Przypominamy Rodzicom, że zgodnie z Procedurą przyprowadzania  i odbierania dziecka z przedszkola,             w okresie pandemii rodzice po odebraniu dziecka jak najszybciej opuszczają teren przedszkola.                      Nie należy gromadzić się w ogrodzie przedszkolnym.   Nie należy korzystać z placów zabaw i innych powierzchni należących do przedszkola. Proszę stosować się do zapisów prawa wewnątrzprzedszkolnego.

     • Mikołajkowe niespodzianki od Rady Osiedla Grabiszyn-Grabiszynek

     • Miło nam poinformować, że Rada Osiedla Grabiszyn - Grabiszynek sfinansowała dzisiejsze niespodzianki Mikołajowe - zarówno teatrzyki jak i wizytę Świętego Mikołaja, który wręczył w każdej grupie prezenty od rodziców. Ponadto każde dziecko otrzymało od Rady Osiedla czekoladę , cukierki i odblaskowy gadżet. To był bardzo miły dzień.

      Radzie Osiedla dziękujemy także za zakup dozownika do płynu dezynfekującego dłonie.

      W poniedziałek dodamy zdjęcia z dzisiejszej uroczystości.

     • Odpłatność za przedszkole za listopad

     • Prosimy o zignorowanie wiadomości o wysokości opłat i terminie płatności wysłanych Państwu w dniu 1 grudnia 2020 r.. Dzisiaj zostały wysłane poprawne maile z datą płatności na 15.12.2020 r. Za niedogodności przepraszamy.

      Jeśli ktoś zapłacił kwotę z pierwszego maila to ew. róznica zostanie wyrównana w styczniu.

      Wszystkie problemy związane z odpłatnością / np. nieotrzymanie maila z naliczeniem / prosze zgłaszać bezpośrednio u p.Zofii Kowalczyk / ona odpowiada za naliczenia odpłatności/ - tel  71 798 68 02 wew. 113 codziennie oprócz środy w godz. 9:30-13

     • Prezenty, prezenty...

     • W dniu 01.12.2020 pojawiły się w Przedszkolu notesy przekazane przez firmę International Paper Polska Sp. z o.o.. Bardzo dziękujemy za bezinteresowne wsparcie!

      Dziękujemy także p.Joli- mamie Bartka i Olka za dobrą energię i zaangażowanie :-)))

     • BRAK WPŁAT ZA PRZEDSZKOLE

     • WPŁATY  ZA  PRZEDSZKOLE

      Przypominamy rodzicom, że minął termin wpłat należności za przedszkole za październik 2020 r. Prosimy spóźnialskich o szybką wpłatę. Jeśli ktoś nie dostał informacji o kwocie do wpłaty na maila, prosze kontaktować się z panią referentką Zofią Kowalczyk w dniach: poniedziałek , wtorek, czwartek, piątek w godz. 9-13 pod numerem telefonu 71 798 68 02 wew. 113.

     • PODZIĘKOWANIE

     • Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy wzięli udział w zbiórce funduszy na naklejki na ściany w salach przedszkolnych a przede wszystkim Pani Jolancie – mamie Bartka z gr.I i Olka z gr. III, która wiele czasu i uwagi poświęciła na znalezienie i wykonanie ciekawego i oryginalnego pomysłu na upiększenie naszych sal przedszkolnych.  Jesteśmy bardzo wdzięczni !

                                                                                                                                                                           Naklejki wzbudziły ogromny zachwyt i ciekawość u naszych Przedszkolaków!!! Bardzo, bardzo dziękujemy!!!

     • Dezynfekcja przedszkola lampami UV-C

     • Dezynfekcja  przedszkola  lampami  UV-C

      Informujmy rodziców, że od poniedziałku 9 listopada dezynfekujemy wszystkie pomieszczenia lampami  Sterilon Flow Mono z funkcją przepływowej dezynfekcji powietrza.Dzięki wymuszonej cyrkulacji, powietrze przechodzi przez wnętrze lampy, gdzie zostaje naświetlone i zdezynfekowane, a następnie wyparte na zewnątrz. Osłonięte światło UV-C nie wydostaje się na zewnątrz lampy, dzięki czemu może ona być wykorzystywana w pomieszczeniach, gdzie trzeba bezpiecznie i skutecznie zdezynfekować powietrze w obecności ludzi.

       

       

     • Dziękujemy za bramki piłkarskie

     • DRODZY RODZICE

      W imieniu całej społeczności naszego Przedszkola,

      składamy najserdeczniejsze podziękowania

      wszystkim Rodzicom , którzy  zaangażowali się w działania podjęte w celu zebrania środków i zakupu bramek piłkarskich.

      Dzieciaki są szczęśliwe, a gole sypią się jeden za drugim !!!

     • Zajęcia dodatkowe - piłka nożna - oferta Prestige Football Academy

     • Zajęcia dodatkowe - piłka nożna - oferta Prestige Football Academy

       

       

      Szanowni Państwo,

       

      nasze Przedszkole nawiązało współpracę, w zakresie organizowania dla dzieci treningów piłki nożnej, z akademią piłkarską Prestige Football Academy (www.prestigefootballacademy.pl). W ramach tej współpracy organizowane są obecnie DARMOWE treningi piłki nożnej, na boisku szkolnym, obok naszego Przedszkola - w Szkole Podstawowej nr 109 (czerwony budynek). Darmowe treningi trwają w okresie do końca października. Po tym czasie, od listopada, treningi będą już płatne, i odbywać będą się w sali gimnastycznej tej samej Szkoły Podstawowej (obok nas). Treningi odbywają się w każdy poniedziałek i piątek, w godzinach od 15:30 do 16:30. Istnieje możliwość odbierania dzieci bezpośrednio z naszego Przedszkola przez Trenera Akademii, o godzinie 15:10, a Państwo odbieralibyście wtedy swoje pociechy już bezpośrednio z zajęć treningowych, o godzinie 16:30.

       

      Bardzo prosimy o informację kto z Państwa byłby zainteresowany skorzystaniem z w/w propozycji telefonicznie lub mailowo do dyrektora przedszkola / do dnia 15 października/.

       

  • Kontakty

   • Przedszkole nr 59 we Wrocławiu "U KRASNALA POD NARCYZEM"
   • Sekretariat.p059@wroclawskaedukacja.pl
   • 71-798 68 02 - numer podstawowy Po usłyszeniu komunikatu powitalnego wybieramy numer wewnętrzny WEW. 101 - DYREKTOR WEW. 113 - REFERENTKA WEW. 114- INTENDENTKA grupa 1 - wew.201 grupa 2 - wew. 202 grupa 3 - wew. 203 grupa 4 - wew.204
   • ul. Narcyzowa 6 53-225 Wrocław
   • https://p59wroclaw.bip.gov.pl/
  • Logowanie