• PODZIĘKOWANIE

• Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy wzięli udział w zbiórce funduszy na naklejki na ściany w salach przedszkolnych a przede wszystkim Pani Jolancie – mamie Bartka z gr.I i Olka z gr. III, która wiele czasu i uwagi poświęciła na znalezienie i wykonanie ciekawego i oryginalnego pomysłu na upiększenie naszych sal przedszkolnych.  Jesteśmy bardzo wdzięczni !

Naklejki wzbudziły ogromny zachwyt i ciekawość u naszych Przedszkolaków!!! Bardzo, bardzo dziękujemy!!!

• Dezynfekcja przedszkola lampami UV-C

• Dezynfekcja  przedszkola  lampami  UV-C

Informujmy rodziców, że od poniedziałku 9 listopada dezynfekujemy wszystkie pomieszczenia lampami  Sterilon Flow Mono z funkcją przepływowej dezynfekcji powietrza.Dzięki wymuszonej cyrkulacji, powietrze przechodzi przez wnętrze lampy, gdzie zostaje naświetlone i zdezynfekowane, a następnie wyparte na zewnątrz. Osłonięte światło UV-C nie wydostaje się na zewnątrz lampy, dzięki czemu może ona być wykorzystywana w pomieszczeniach, gdzie trzeba bezpiecznie i skutecznie zdezynfekować powietrze w obecności ludzi.

• Dziękujemy za bramki piłkarskie

• DRODZY RODZICE

W imieniu całej społeczności naszego Przedszkola,

składamy najserdeczniejsze podziękowania

wszystkim Rodzicom , którzy  zaangażowali się w działania podjęte w celu zebrania środków i zakupu bramek piłkarskich.

Dzieciaki są szczęśliwe, a gole sypią się jeden za drugim !!!