• Zajęcia dodatkowe - piłka nożna - oferta Prestige Football Academy

Szanowni Państwo,

nasze Przedszkole nawiązało współpracę, w zakresie organizowania dla dzieci treningów piłki nożnej, z akademią piłkarską Prestige Football Academy (www.prestigefootballacademy.pl). W ramach tej współpracy organizowane są obecnie DARMOWE treningi piłki nożnej, na boisku szkolnym, obok naszego Przedszkola - w Szkole Podstawowej nr 109 (czerwony budynek). Darmowe treningi trwają w okresie do końca października. Po tym czasie, od listopada, treningi będą już płatne, i odbywać będą się w sali gimnastycznej tej samej Szkoły Podstawowej (obok nas). Treningi odbywają się w każdy poniedziałek i piątek, w godzinach od 15:30 do 16:30. Istnieje możliwość odbierania dzieci bezpośrednio z naszego Przedszkola przez Trenera Akademii, o godzinie 15:10, a Państwo odbieralibyście wtedy swoje pociechy już bezpośrednio z zajęć treningowych, o godzinie 16:30.

Bardzo prosimy o informację kto z Państwa byłby zainteresowany skorzystaniem z w/w propozycji telefonicznie lub mailowo do dyrektora przedszkola / do dnia 15 października/.

• Dzieci spoza gminy Wrocław

• PILNE !  Dotyczy  dzieci  z  roczników 2015,2016,2017 zamieszkujących inną gminę  niż  gmina  Wrocław

UWAGA, RODZICE  DZIECI  URODZONYCH  POWYŻEJ 2014 ROKU  ZAMIESZKUJĄCYCH  INNĄ  GMINĘ  NIŻ  GMINA  WROCŁAW

Rodzice  dzieci  zamieszkujących  inną  gminę  niż  gmina  Wrocław  proszeni  są  o  złożenie  wypełnionego  oświadczenia (  w  załączeniu) dotyczącego  miejsca  zamieszkania ,  gdyż  to  gmina, w której zamieszkuje  dziecko  pokrywa  koszty  wychowania  przedszkolnego.

Proszę o składanie oświadczeń do 12.10.2020 r.

• Roczna składka na Radę Rodziców

• Informujemy rodziców, że na posiedzeniu   Rady Rodziców Przedszkola nr 59    ustalono  roczną składkę           w wysokości 140 zł.    ( 50% na drugie i kolejne dziecko).

Składkę prosimy wpłacać w całości lub w dwóch ratach (X,II)  na konto Rady Rodziców

Numer konta Rady Rodziców 08 1240 6670 1111 0010 3864 5841