• Historia

• 1949 - Powstaje Przedszkole nr 59 jako placówka zakładowa "PAFAWAG" - pierwsze przedszkolaki zaczynają tu swoją edukację. Początkowo przy ul. Ojca Beyzyma.

1955 - Dnia 30 grudnia 1955r. przedszkole zostaje przeniesione do budynku przy ul. Narcyzowej 6 (aktualny).

1953 - Pierwszy raz dzieci wyjeżdzają do Radkowa na "Zielone Przedszkole"

1997 - Dyrektorem przedszkola zostaje Pani Renata Nowak.

2008 - W maju został zakończony generalny remont budynku - przedszkole stało się zupełnie nowe, ale nastrój pozostał.

2009 - Dnia 16 czerwca przedszkole otrzymuje nazwę "U krasnala pod Narcyzem". Nadaniu nazwy towarzyszy również odsłonięcie pamiątkowego Krasnala "Narcysia" ufundowanego przez przedszkole.

2011 - Przedszkolny ogród przechodzi modernizację. Znika stary plac zabaw, a na jego miejscu pojawia się namiastka nowego. Dokonano też napraw w drzewostatnie oraz nasadzeń w ogrodzie.